Kerštas (IV dalis)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Kerštas (IV dalis)

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 4:40 pm

Tai dar viena mano istorija, kurią pradėjau sėdėdama ant Jūros kranto, pliaupiant lietui, apsikabinusi kelius, kaip ir Izė pirmoje dalyje, tik aplink nevyko toks veiksmas. Tai istorija, kainavusi man daug naktų, daug įkvėpimų ir daug energetinio buteliukų, tačiau niekaip neužbaigta. Yra X dalių. Netgi X. Tai savotiškas rekordas, palyginus su istorijomis iki dabar. Istorijos netęsiu jau nuo vasaros vidurio, gal dar vėliau. Netęsiu, nes nebeina. Gal kada ir pratęsiu.
"Kerštas"... Tai tiesiog lievas pavadinimas, kuris tikrai nėra galutinis. Nesusidarykit klaidingos nuomonės vien iš pavadinimo. :)

I dalis.

Aplink nieko nesimato. Tik lietaus lašai, sudarantys vientisą masę krenta ant pilkų akmenų, drumsčia
vandenį ir nuplauna mano skaidrias ašaras nuo veido. Kažkur danguje blyksteli žaibas. Griaustinis riaumodamas nurieda tamsiais ir niūriais debesimis. Žvelgiu į savo atvaizdą nerimstančioje upėje. Mano paraudusios akys išsigandusios. Aš nežinau kur esy, nežinau kaip čia patekau. Aš bijau. Nejučiomis susigūžiu, apsikabinu drėgnus kelius ir pradedu tyliai niūniuoti. Seną dainelę, kurią man dainuodavo mama, kai kiemo vaikai mane nuskriausdavo. Ta dainelė visada mane nuramindavo. Dainuoju vis garsiau ir garsiau. Girdžiu, kaip mano drebantis balsas sklenda virš vandens, pakyla žaliu šlaitu, kitapus upės ir ten išsisklaido tarp medžių. Dainuoju tol, kol mano balsas užlūžta, pavargusi ir nė kiek nenusiraminusi, pradedu tyliai kukčioti. Mano pečiai virpa. Kažkur tolumoje pasigirsta tylūs žingsniai. Mano veidas persimainė ir akys žybtelėjo vilties ugnele. "Gelbėkit!" surikau, kaip tik galėdama garsiau. Žingsniai artėjo. Netrukus prie savęs išvydau vyrą. Tiksliau mačiau tik jo kojas. Vis dėl to lijo ir aš sėdėjau. Vyras mūvėjo tamsiai mėlynus džinsus, ant kurių matėsi kelios kraujo dėmės. Iš laimės, aš pradėjau dar labiau verkti, puoliau prieš vyrą ant kelių, apsikabinau jo kelius. Iš mano gerklės veržėsi nerišlūs sakiniai, maldavimai išgelbėti. Keliais jutau šlapią, sausą žolę, o nosimi galėjau užuosti alkoholio kvapą sklindantį nuo vyro. Staiga jis mane nustūmė nuo savęs. Aš kritau ant tos pačios žolės. Nesuprasdama kas vyksta, pradėjau trauktis nuo nepažįstamojo kuo toliau. Atbula. Jutau, kad vyras kažko ieško kišenėse ir bejėgiškai sustingau. Ašaros tiesiog nenumaldomai tekėjo mano veidu. Vyras tyliai atsiduso. Jutau jo nenorą to daryti. Išgirdau klektelėjimą. "Ne... prašau... Nereikia..." tyliai, pro ašaras maldavau. Vyras ištarė kažką panašaus į "Atsiprašau" ir aš išgirdau driokstelėjimą. Garsas nuaidėjo, kakur tolumoje pasigirdo kylančių žąsu klegesys. Pajutau nepakeliamą skausmą krūtinėje ir susmukau ant žemės. Vaizdas susiliejo. Buvo vis sunkiau kvėpuoti. Aš atsijungiau, dar išgirdusi tylų atodūsį, pistoleto kritimą ant žemės ir galų gale tuos pačius tolstančius žingsnius.

Paskutinį kartą redagavo Euphoria, Pen. 12 04, 2009 8:55 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

Euphoria
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 67

Registration date : 2009-12-01

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Kerštas (IV dalis)

Rašyti by Linutee on Kv. 12 03, 2009 7:11 pm

OMG noriu dar. šis tavo darbas žymiai geresnis už pirmąjį. nekantraudama laukiu tęsinio :)

Female
Pranešimų skaičius : 6802

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 7:56 pm

Weird... Suintrigavai... Kas toliau?
Eve
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 6917

Registration date : 2009-06-26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.ohjohnny.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 8:19 pm

Linutee, šitas kaip yra pirmasis, o TILP antrasis. ;D Na, o man pačiai labiau prie širdies TILP, nes ten ne tiek mėtomasi prie įvykių. Žodžiu, kai įmesiu daugiau dalių, nemanau, kad taip toliau patiks. ;D
Eve, malonu, pamatysi. :)

II dalis.

Virš manęs tamsus dangus. Visiškai juodas. Su tūkstančiais, o gal ir milijonais ar milijardais žybsinčių žvaigždžių. nežinau. Niekad neskaičiavau. Jos taip toli... Nors regis arčiau negu žmonės, galinbtys išgirsti mano keistai silpną, tylų ir drebandį balsiuką, maldaujantį pagalbos. Kulka krūtinėje rodės bandė pasiglemžti visą mano kūną ir nusitempti po žeme. Gulėjau savo kraujo klane, jausdama, kaip senka paskutinės jėgos. Buvau velniškai ištroškusi, bet bijojau pajudėti, kad kraujavimas nepadidėtų. Aš gulėjau per toli nuo vandens, kad galėčiau jį pasiekti ir atsigerti. Man buvo vienodai, kad vanduo turbūt užterštas. Silpnos bangelės mušosi į krantą, lyg erzindamos, kad negaliu jų pasiekti. Jaučiau keistą jausmą. Giliai širdyje. Rodės niekas nesvarbu, rodės nuleidau rankas ir pasidaviau likimui. Aš nenorėjau tuo tikėti. Aš ne tokia. Aš niekada nenuleidžiu rankų ir nepasiduodu. Turbūt norėdama tai sau įrdoyti, aš sutelkiau visas likusias jėgas ir atsisėdau. Skausmas krūtinėje nemažėjo. Mano rankos buvo išteptos purvu ir krauju. Bet vis tiek žinodama, kad galiu užkrėsti žaizdą, sudėjau jas ant krūtinės, suspausdamą žaizdą. Jutau, kaip tirštas, tamsiai raudonos spalvos kraujas teka mano pirštais. Suinkštusi iš skausmo, pradėjau šliaužti šlapia žole. Žolė kuteno pilvą, pro suplėšytus baltus marškinėlius. Žaizda tvilkčiojo vis stipriau ir stipriau. Kraujas jau tekėjo mano alkūne. Už savęs palikau raudoną pėdsaką. Kraujo buv tiek daug... Dar keletas centimetrų, kurie atrodė lyg keletas kilometrų, ir aš panardinau kruvinas rankas į ledinį vandenį. Vanduo aplink mano rankas pasidarė ryškiai raudonas. Sutelkusi jėgas, suglaudžiau rankas ir pasėmiau vandens. Sunkiai kėliau jį prie savo sukepusių lūpų. Vos tik mano gerklę užliejo tas sūrus, neskanus, bet kartu ir tokas atgaivinantis, bei nuostabus ledinis vanduo, mano širdyje kažkas lyg atsigavo. Gimė nauja viltis. Aš vėl norėjau gyventi. Netikėtai, mano veidu pradėjo tekėti plonytė ašarū srovelė, nuplaudama purvus. Aš verkiau tyliai, užsimerkusi. Bet tai nebuvo liūdesio, ar nevilties ašaros. Aš vėl radau viltį ir tas jausmas buvo nuostabus. Panardinau rankas į vandenį ir mėgavausi nuostabia gaiva. Netikėtai tolumoje pasigirdo vyrų kalbos, kurios vis garsėjo. Jie juokėsi, skaldė juokelius. Jie buvo dviese. Supratau iš balsų. Pagaliau jie priėjo prie manęs. Aš susigūžiau ir užsidengiau veidą rankomis. Minutę, o gal ir dvi, girdėjosi tik pelėdos ūkavimas, sklindantis iš miško. Vyrai išpūstomis akimis spoksojo į mane.
- Jeff'as vėl nesugebėjo, - šaltai tarstelėjo stambus vyrukas. Jo balse nepajutau jokio žmogiškumo, jokios šilumos, užuojautos. Netikėtai, jis vožė man į galvą. Stipriai, vyriškai. Spėju kastuvu. Pajutau tvinkčiojimą galvoje. Susivyravau. Žvaigždės danguje keistai sumirgėjo ir aš kritau. Mano veidas paniro į vandenį. Gal penkiolika sekundžių savo lūpomis sugebėjau justi šlapią žvyrą, kuris puikavosi po vandeniu, kol galų gale visiškai atsijungiau nuo šio pasaulio.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 8:26 pm

Kraupoka... Bet idomu...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Pen. 12 04, 2009 11:09 am

Laukiu tesinio :)

Female
Pranešimų skaičius : 6802

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ms.Lovett on Pen. 12 04, 2009 12:17 pm

Man patinka tavo rasymo stilius,tik kai kur truputi logikos truksta :)
Ms.Lovett
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 929

Registration date : 2009-02-12

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Pen. 12 04, 2009 2:30 pm

Labai idomu
Li
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 2624

Registration date : 2009-08-03

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Pen. 12 04, 2009 3:26 pm

Eve, taip, būtent to ir siekiu. :)
Linutee, bus. :)
Ms.Lovett, dėkui, yra daug žmonių, kuriuos vimdo nuo mano stiliaus. :D Eh, o ko galima tiėktis iš dvylikametės, pasirinkusios būtent tokį žanrą? :D
Li, malonu. :)

III dalis.

- Žudykit, kai pabus, - išgirdau storą balsą. Tai nebuvo tas, kuris man vož, nei tas kuris į mane šovė - Jeff'as. Išgirdau stiprų trinktelėjimą durimis. Turbūt tas, kuris tarė tuos žodžius išėjo. Kol kas nebuvau atsimerkusi. Bijojau išvysti kažką nepaprasto, ar per daug blogo. Bijojau suprasti, kad esu mirusi, nors niekada netikėjau pomirtiniu gyvenimu. Galvą velnioniškai skaudėjo, tačiau krūtinę, su kulka jau mažiau. Įsidrąsinusi, atsimerkiau. Baimės, nevilties ir dar kažkokio kito jausmo kopinomis akimis apsižvalgiau. Vaizdas liejosi, o lubos virš manęs - sukosi. Jos buvo pilkos. Tiesiog pilkos. Be jokių ornamentų ar kokių papuošimų, kaip buvo įprasta. Tiesiog tamsiai pilkos. Jos buvo vietomis apgriuvusios. Lygiai tokios pat kaip ir sienos. Gulėjau patalpos viduryje. Pagaliau supratau, kad aš dar nemiriau. Turbūt danguje ar pragare būtų sunku užuosti alkoholio kvapą ir girdėti vienišo butelio žvangtelėjimus, bei atodūsius. Stengiausi nejudėti, nekvėpuoti. Mirti nenorėjau. O mirtis vaikščiojo šitame kambaryje. Tiesiog jutau tai. Jutau, kaip pašėlusiai krūtinėje daužosi mano širdis. Aplink save jaučiau kažkokį skystį. Man atrodė, kad tai buvo mano pačios kraujas. Nesupratau, už ką buvo pralietas mano kraujas, nežinojau kodėl, mane bebėgiojančią anksti ryte, pakrantėje, kai matoma buvo tik saulės pakaušis ryte pagrobė. Trenkė galvon ir nusitempė kažkur. Daugiau nieko neatsiminiau, tik pabudau prie jūros. Man nežinomoje vietoje. Staiga galvą beprotiškai nudiegė. Iš skausmo suinkščiau. Man nederėjo šito daryti. Nederėjo skleisti garsų. Tikrai. Pasigirdo žingsniai. Tylūs, vieniši. Jie man skambėjo kaip laikrodžio tiksėjimas, skelbiantis laiką iki mirties. Žingsniai staiga nutilo ir aš išvydau vyrą. Jis palinko virš manęs ir įsižiūrėjo man į akis. Šviesiai rudi plaukai, sušiaušti į viršų. Gan aukšta kakta, kurios viduryje puikavosi sunkiai įmatomas randas. Įdubusios, tamsiai mėlynos akys, tiesiog nuostabi nosis ir lūpos, kuriose atsispindėjo keistas liūdesys. Jis buvo nerealaus grožio vyras. Nejučiomis aš užsimerkiau, bandydama įsivaizduoti jį pasipuošusį linksma ir laiminga šypsena. Nesusilaikiusi šyptelėjau ir vėl atsimerkiau. Vyras keistai kilstelėjo antakį ir atsitiesė.
- Aš tiesiog negaliu kitaip elgtis, - tyliai sumurmėjo jis ir išsitraukė pistoletą. Jo veide ir balse atsispindėjo kažkas šilto ir žmogiško. Aš tyliai pravirkau. Karštos ašaros riedėjo mano kruvinu veidu vietoj maldavimų. Nenorėjau mirti.
- Nereikia... - tesugebėjau tyliai išspausti ir užsimerkiau. Pro akis pralėkė visas gyvenimas. Nuo pirmųjų žingsnių, kurių anksčiau niekada neatsiminiau, iki pirmosios meilės, bučinio. Vėl atsimerkiau ir įsispoksojau į vyrą, savo rudomis, didelėmis ir trikdančiomis akimis. Jis, neatlaikęs žvilgsnio, tesugebėjo nusukti galvą ir užtaisyti pistoletą. Mačiau, kaip dreba jo rankos, kaip nenoriai jis nutaiko pistoletą į mane. - Prašau... - vos girdimai pakartojau. - Maldauju, - išspaudžiau. Vyras užsimerkė, kiek nusuko galvą.
- Atleisk... - be galo tyliai pasakė ir nurijo seiles. Jis nuspaudė gaiduką. Nieko nesakęs, vyras numetė pistoletą ant žemės ir greitu žingsniu dingo iš trobelės. Kelias minutes aš dar kilnojau krūtinę, kvėpavau. Bet po minutės, įkvėpiau gaivaus oro, kuris pateko į trobelę pro jo paliktas praviras duris. Maniau, kad tas šviežaus oro gūsis paskutinis, todėl kiek palaikiau jį plaučiuose, norėdama prisiminti tas senas geras akimirkas. Iškvėpiau orą, užsimerkdama. Užsimerkdama, rodos, amžiams.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Pen. 12 04, 2009 4:01 pm

Labai idomu DAR!!! omg
Li
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Pen. 12 04, 2009 4:57 pm

Hmm... Kuo toliau tuo keisciau... Bet vis tiek idomu...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Pen. 12 04, 2009 8:55 pm

IV dalis.

Pramerkiau akis. Gulėjau vidury miško. Iš visų pusių mane supo aukšti medžiai, ošdami tylią savo melodiją. Virš žalsvų medžių viršūnių, aukštai kabėjo geltona saulė, priverčianti užsimerkti. Užuodžiau miško gaivą. Tas kvapas man buvo toks malonus... Rodės tuoj, tuoj imsiu ir apalpsiu iš tos laimės, kad aš gyva. Girdėjau kaip margaspalvis genys kala vienišą medį, kaip aplink dainuoja paukščiai, čeža krūmai. Minkštas sąmanų apklotas po mano nugara buvo geriau nei bet kokia lova.
Skausmo nejutau. Tiesiog buvau per daug laiminga, kad atsiminčiau, jog esu suvarpyta kulkų. Skausmas atrodė toks menkas dalykas, prieš visą tą žalumą, kurią mačiau savo akis. Gaivus vėjelis glostė mano nuo saulės paraudusius žandus. Kažkur tolumoje girdėjau šunis. Girdėjau jų nedarnius balsus. Tai eriškė, kad žmonės kažkur yra, kažkur netoliese... Kad viltis yra¡ Žinojimas, kad viltisyra, glostė mano širdį labiau, nei šūsnis nuoširdžių komplimentų iš mylimojo lūpų.
Gulėjau. Gal keletą valandų, o gal ir ilgiau. Tiesiog gulėjau ir mėgavausi dar vienu jausmu. Viltimi. Tylus paukščių čiulbėjimas tik dar labiau leido pasijusti laiminga. Pamažu, darnūs paukčių balsai, žadantys šviesų rytojų pradėjo tilti. Dangus nusiadžė šviesiai raudona vakaro žara. Kraujo spalvos dangus kabėjo virš žalių medžių viršūnių. Pilkšvi debesys, sutūpę kažkur dagaus tolumoje, slėpė mirštančią saulę. Tas nuostabus vaizdas pakerėjo mane ir aš sunkiai, sukaupusi visas jėgas atsistojau. Pirmą kartą tą dieną pajutau skausmą. Žiaurų skausmą, kuris tempė žemyn Bet tas nuostabus vaizdas, susimaišęs su viltimi, suteikė man sparnus. Kad ir kaip keista, aš neskridau, o slinkau, palikdama raudoną kraujo pėdsaką už savęs.
Keliavau ilgai. Aišku, jei šliaužimą su keistais garsais, sklindančiais iš mano burnos galima pavadinti keliavimu. Bet tikslą pasiekiau. Pasiekiau kelią, po gal greitkelį. Tiesiog atsistojau kelkraštyje, laukdama kol kas nors sustos. Ir tik tada, pirmą kartą gyvenime pajutau, kokie vis dėl to žmonės žiaurūs ir negailestingi. Girdėjau, kaip pro šalį nė nestabtelėjusios važiavo mašinos, praeiviai, kurie karts nuo karto praeidami nepritariamai suaimanuodavo ar užjaučiamai caktelėdavo liežuviu. Keistuoliai. Jie net nesiruošė padėti. Jie nejautė, kaip man bloga, kaip pamažu blėsta viltis. Tyliai kvėpavau. Norėjau išleisti kokį garsą, bet dėja – nesėkmingai. Vis dar stovėjau. Visa kruvina, murzina. Staiga kritau ant žemės. Skausmas negailestingai trenkė vos besikilnojančiai mano krūtinei.
- Panele, gal galiu kuo padėti? – išgirdau švelnų, vyrišą balsą. Atsakyti nebesugebėjau, nes buvau per daug nusilpusi.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Pen. 12 04, 2009 11:36 pm

Cho-cho... Bent kiek prasviesejo... Laukiu daugiau...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Št. 12 05, 2009 3:22 pm

Laukiu tesinio labai idomu
Li
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Št. 12 05, 2009 10:03 pm

V dalis.

- Iz, ar tai viskas?..
- Ne. Grįšiu. Kai tik sutvarkysiu reikalus. Ir susirasiu tave. Ačiū už viską, - kalbu gan ramiai. Be jokio liūdesio ar jaudulio. O turėčiau. Pagaliau radau tą vietą, kur ta gauja privertė mane visus metus gulėti lovoje. Jei ne Maiklas, turbūt ir būčiau pasilikusi numirti prie greitkelio. Jei ne jis, nebūčiau radusi šios palyginti ramios vietelės prie upės, nebūčiau išmokusi šaudyti, radusi Smitho ir susitarusi su juo susitikti. Jeff‘o kontaktų, deja, rasti nepavyko.
- Bella, pasirūpink savimi, - tyliai sušnabžda Maiklas ir pajuntu jo šaltų lūpų skonį.
- Pažadu, - po ilgo bučinio tarsteliu, žvelgdama į mėlynas vyro akis. Tylus atodūsis iš Flik‘o lūpų ir vyras šypteli.
- Pasiilgsiu, - gal kiek per tyliai tarsteli jis ir susišiaušia plaukus.
- Dėl Dievo meilės, nustok šitaip daryti, - sukrizenu ir pakšteliu Maiklui į lūpas, sulygindama plaukus. Flik‘as tik šypteli, vėl susišiaušia plaukus, iškiša liežuvį ir apsisukęs nueina. Kelias minutes girdžiu jo vienišus žingsnius.
Štai. Likau viena, su savimi ir keršto troškimu. Apsižvalgau. Ta pati vieta, kur pirmą kartą gavau kulką. Nusiaunu basutes ir lėtai, žingsnis po žingsnio brendu į vandenį. Vanduo šaltas. Padais jaučiu aštrius akmenėlius. Į kojas daužosi nedidelės žuvelės. Švelnus vėjas plaiksto mano plaukus. Rankų pirštų galais jaučiu vandens tėkmę. Užsimerkiu ir brendu tolyn.
- Isabella Lancry¡

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Sk. 12 06, 2009 1:34 pm

Kaip supratau, gresia daug kraujo...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Sk. 12 06, 2009 6:39 pm

Eve rašo: Kaip supratau, gresia daug kraujo...
Man ir taip atrodo.
Li
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 09, 2009 6:19 pm

^ Jūs esat velniškai teisios. :)

VI dalis.

- Isabella Lancry¡ Pirmoji mano užduotis, kurią, deja, teko atiduoti Jeff‘iui. Nė kiek nepasikeitei, - išgirstu balsą nu kranto. Kai vyriškas balsas nutyla, aš atsimerkiu, kilsteliu antakį ir atsisuku. Išvystu žavų, aukštą ir raumeningą blonfiną. Jis man šypsosi. Vyras nė kiek nepanašus į šaltakraujį samdomą žudiką.
- Ashtonas Smtihas. Žmogus, pažadėjęs man padėti surasti Westiną, - žymiai tyliau tariu ir pradedu eiti link kranto. Nuo Smitho veido nedingsta šypsena. Pasiekus krantą, blondinas paslaugiai ištiesia ranką. Aš prunkšteliu ir praeinu pro jį. – Taigi. Kur galėčiau rasti tą gaidį? – šaltai paklausiu imdama basutes.
- Tiesą sakant... Nori išgerti? – tobula šypsena ir iš kuprinės ištrauktas degtinės butelis. Prunkšteliu ir pradedu eiti takeliu.
- Kur rasti Westin‘ą? – tokiu pat lediniu balsu pakartoju. Smith‘as staigiai įdeda degtinės butelį į kuprinę ir pasibėgėjęs, pasiveja mane.
- Tikslių koordinačių nežinau... – perbraukia plaukus ranka.
- KĄ?¡ - surinku ir sustoju. Pasisuku į Smith‘ą. Vyras irgi sustoja.
- Relax. Bet žinau kur rasti jo bendrą... Shepard‘ą, - linkteli.
- Idiotas. Kokio velnio aš tave ištraukiau iš cypės? – sušnypščiu, pažvelgdama į Ashto akis. Staiga prisimenu, kad jį kažkur mačiau.
- Shepard‘as turėtų žinoti kur yra Westin‘as, - pervertė akis Smith‘as. – Čia visos koordinatės, - linktelėjo, ištiesdamas kažkokį lapelį.
- Ačiū, - burbteliu, paimdama lapelį ir išsitraukdama pistoletą. Įremiu jį Ashtui į krūtinę.
- Wtf? – suinkštė jis, kažkodėl neišsitraukdamas savojo pistoleto.
- Tu padėjai, - tarsteliu ir nuspaudžiu gaiduką. Driokstelėjimas nukeliauja pažeme. Ant žemės krenta nebejudrus Smitho kūnas. – Melagis, - burbteliu ir apsisukusi, pradedu žingsniuoti tuo pačiu takeliu. Link miesto. Taip. Aš nusprendžiau atkeršyti VISIEMS to įvykio dalyviams.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Tr. 12 09, 2009 6:50 pm

Ir kaip matau is paskutinio sakinio, kraujo bus DAUG...

Geras...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Kv. 12 10, 2009 2:16 pm

Nujauciu kad bus dar daugiau kraujo