Turtingas ir lengvai pasiekiamas (VI dalis)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Turtingas ir lengvai pasiekiamas (VI dalis)

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 02, 2009 8:00 pm

I dalis
Hetera stovėjo atsirėmusi į sieną prie lango ir spigino akutėmis pro langą į kaimyniniame kieme stovinčią jauną, laimingą porelę. Abu jie buvo apsikabinę, šypsojosi, stebėdami kaip mėlynai apsirengę darbininkai neša jų daiktus į milžinišką namą. Rodės už juos laimingesnių būti negali. Abu jauni, gražūs... Vyras šviesiai rudų, pašiauštų plaukų, rudų akių, plačios, lyg švytinčios šypsenos savininkas. Mergina turėjo juodus it smala plaukus, raudonas lūpas, baltą odą. Abu jie derėjo vienas su kitu, papildydami vienas kito trūkumus. Jaunavedžiai neatrodė vyresni nei dvidešimt dviejų metų, o gal dar jaunesni. Tyliai atsidususi, mergina pagaliau atplėšė akis nuo jų ir apsisuko. Iš stalčiaus išsitraukusi vyšninį „Slim“ pakelį, Hetė susigrūdo jį giliai į kišenę ir nušiaušė žemyn laiptais.
- Einu pas Luką. Greit grįšiu, - mestelėjo praeidama motinai ir išlėkė į gatvę. Kiek sustojusi, apsižvalgė. Nusprendusi parūkyti eiti į savo vietelę, staigiai pasuko į kairę pusę ir vos nebėgdama nulėkė.
- Laba diena, - murmtelėjo praeidama kaimynams. Šie šypsodamiesi atsakė ir vėl nusisuko. Hetera toliau ėjo. Užlindusi už posūkio, kai nei savo, nei kaimynų namo nebematė, mergina sulėtino žingsnį. Betoninė gatvelė, prabangūs namai. Atsidusi, ji pasuko takeliu link keletos susigrūdusių medžių, už kurių nieko nesimatė. Giliai įkvėpusi, nusileido takeliu ir pasuko už medžių sienos. Atsirėmusi į vieną iš jų, išsitraukė savuosius pagaliukus ir kelis kart paspragsėjusi žiebtuvėliu – prisidegė. Įtraukė svaiginančių dūmų giliai į plaučius.
- Sveika, - pasigirdo iki kaulų smegenų pažįstamas balsas. Hetė pasisuko balso šaltinio link. Pamačiusi taip gerai pažįstamą veidą, plačiai nusišypsojo.
- Heeey. Įvarysi širdies smūgį. Galvojau, kad senis išlindo, - vyptelėjo Hetera, galva mostelėdama į sukiužusį namą.
- Nemanau, kad jis taip ateitų ir pasisveikintų. Jis imtų ir prievartautų tave, - išsišiepė Lukas, pakilnodamas antakius.
- O iš kur jau galiu žinoti, kad tu neprievartausi? – nusijuokė mergina, žengdama porą žingsnių link Luko. Vaikinas irgi prižengė ir apsikabinęs Hetę, įsisiurbė jai į lūpas.
- Mmm.... skanios kaip visada, - nusijuokė, po gan trumpo laižiako. Tai tebuvo pasisveikinimas. Atsitraukęs, Lukas meiliai suklapsėjo akytėm. – Gal pavaišinsi?
- Em. Žiiinoma, - nusijuokė Hetė, tiesdama jam pradarytą pakelį. Išsiėmęs vieną, Lukas prisidegė. – Kaip padėtis namuose?
Šypsena Luko veida lyg išblėso.
- Nieko... Gero. Tėvas vėl girtas, ištrūkau, kad nerėkautų, - atsiduso vaikinas, įtraukdamas dūmų.
- Viskas bus gerai, - blausiai šyptelėjo Hetė ir apsikabino Luką. Aukštas blondinas uždėjo vieną ranka savajai merginai ant nugaros.
- Ooo... Kaip tavoji mama laikosi?
- Nieko. Nervinga, niekaip neišlenda iš virtuvės, - vyptelėjo Hetė, atsitraukdama.
- Žodžiu, nieko naujo ar gero, - nusijuokė Lukas, atsiremdamas į medžius.
- Nauji kaimynai pas mus atsikraustė...
- Mačiau. Turtingi. Pasidomėk, kada jų namie nebus, - labai rimtai pasakė vaikinas, nukratydamas pelenus.
- NE. Tu jų neapvogsi... Lukai, sugaus tave, - sunerimo Hetė.
- Nieko manęs nesugaus...
- Prašau.... Lukai... Dėl manęs...
- Gerai jau gerai. Turiu eiti, - burbtelėjo ir apsisukęs nužingsniavo. Hetera pavartė akis ir vėl įtraukė dūmų.
- Laba diena, - išgirdo nepakartojamai sodrų, švelnų balsą ir krūptelėjusi atsisuko.

Paskutinį kartą redagavo Euphoria, Kv. 12 03, 2009 4:36 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

Euphoria
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 67

Registration date : 2009-12-01

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Turtingas ir lengvai pasiekiamas (VI dalis)

Rašyti by Li on Tr. 12 02, 2009 8:09 pm

Idomu
Li
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 2624

Registration date : 2009-08-03

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Tr. 12 02, 2009 8:22 pm

Hmmm... Idomu...
Eve
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 6917

Registration date : 2009-06-26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.ohjohnny.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 02, 2009 8:33 pm

Ačiū. :)

II dalis
- La.. laba diena... – sumikčiojo Hetė, numesdama cigaretę ir ją pritrypdama.
- Tokia jauna ir jau rūkai? – nusijuokė neįprasto grožio vyras. Taip, tai buvo tas pats kaimynas. Hetė neatsakė į klausimą.
- Ką čia darote? – nedrąsiai paklausė.
- Kaip ir tu. Paslapčia rūkau. Žmonai pažadėjau, kad mesiu, bet žinai... Tai sunku, - nusišypsojo. – Tiesa. Aš Karolis. Tavo naujasis kaimynas, - šyptelėjo, ištiesdamas ranką.
- Malonu... Hetera, - sumurmėjo Hetera, paspausdama Karoliui ranką. Jis tikrai atrodė be galo laimingas. Tiesiog švytėjo iš tos laimės. Vyras vėl šyptelėjo ir iš kišenės iš išsitraukė cigarečių pakelį. Vieną įsikandęs, prisidegė.
- Tik nesakykite mano mamai... – sumurmėjo Hetė, prikąsdama lūpą.
- Pažadu nesakyti. O tu man pažadėk, kad mesi. Rūkyti nuo tokio amžiaus nėra gerai... Kiek tau? Šešiolika? Septyniolika? – kilstelėjo antakį.
- Penkiolika, - pataisė Hetė, išsitraukdama savąjį slimą ir vėl prisidegdama.
- Vis vien tas pats, - nusišypsojo Karolis. – Tiesa... Būtų miela, jei manęs nevadintum jūs... Aš beveik įsitikinęs, kad nesu jau toks senas, - šyptelėjo vaikinas.
- Ir kiek tau metų? – smalsiai paklausė Hetė, tikėdamasi, kad tai nenuskambėjo įžūliai.
- Dvidešimt vieneri, - striukai atsakė.
- Beveik atspėjau, - išsišiepė Hetė.
- Kiek manei man?
- Dvidešimt dveji.
- Oo... Stipriai apsirikai.
- Tai beveik tas pats.
- Nee...
- Pats ką tik sakei, kad vieneri metai nieko nereiškia, - išsišiepė Hetė.
- Vadinasi klydau. Vieneri metai reiškia labai daug... – svajingai nusišypsojo Karolis.
- Pavyzdžiui? – smalsiai kilstelėjo antakį Hetė.
- Pavyzdžiui per metus sugebėjau suvilioti dabartinę žmoną, - blausiai šyptelėjo vyras.
- Aš būčiau pasidavusi ir per mėnesį, - panosėje sumurmėjo Hetė.
- Gaila, bet tu man kiek per jauna, - išsišiepė Karolis. Hetera skaisčiai nuraudo ir paskubomis įtraukė dūmų.
- Turi gerą klausą... Gal groji kuom nors? – nusijuokė Hetė, nukreipdama kalbą į kitą pusę.
- Groju. Gitara, - pakilnojo antakius. – Ir nervais, - staigiai pridūrė. Abu jie nusijuokė.
- Pamokinsi mane groti gitara? Tai mano svajonė, - su šiokiu tokiu užsidegimu pasakė Hetė.
- Žinoma, - gūžtelėjo pečiais Karolis, įtraukdamas dūmų.
- Puiku, - plačiai nusišypsojo mergina.
- Pildysiu tavo svajonę... Ar man vienam tai skamba nešvankiai? – nusijuokė Karolis, užgesindamas cigaretę.
- Mūsų mintys sutampa, - sukrizeno Hetė, irgi užtrypdama cigaretę.
- Gal turi gumos? Jei Keitė užuos, man blogai baigsis... – sustingo jis.
- Dėja... Čia netoliese yra parduotuvė, galim nueiti, - pasiųlė mergina, pati prisiminusi, kad mama ją užmuš.
- Gerai. Rodyk kelią, - šyptelėjo Karolis, leisdamas Hetei pirmajai eiti. Vos tik spėjus išlįsti į kelią, prie jų prisuko didžiulė raudona mašina. Atsidariusi langeliui, piktu veidu pasipuošusi prabilo Hetės mama:
- KUR BUVAI SU ŠITUO VYRU? – užklykė ji.

Paskutinį kartą redagavo Euphoria, Kv. 12 03, 2009 4:24 pm. Redaguota 1 kartą

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Meerkata on Tr. 12 02, 2009 8:53 pm

Šiaip tai įdomu:) bet tikiuosi nesupyksi jei duosiu trupuuutį pastabų?;) tik dėl to, kad manau jog vertini rašymą rimtai, o aš mėgstų dalinti kritiką;DD
taigi, nors suprantu, kpdėl pavartojai šį žodį, bet jis negražiai skamba.. net rašant istoriją apie nepaklusnius ir blogus paauglius, nebūtina vartoti jo žargono, tai nesuteikia tekstui tikroviškumo, veikiau atvirkščiai: nušiaušė žemyn laiptais. ;)
Šiaip įdėk daugiau jausmų, pasvarstymų, nes dialogai to neatskleidžia:)
Bet man patiko, tikrai. Aprašymas pradžioje, linksmi pokalbiai, tikrai moki rašyt jhj
Meerkata
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 223

Registration date : 2009-11-09

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 02, 2009 8:58 pm

Žinoma nepyksiu. Objektyvi kritika yra gėėėris! :) O rašymą vertinu iš tikrųjų rimtai. ;]
Tiesiog matai lieju mintis, o kadangi pati esu viena iš tų nepaklusnių paauglių, nepamąsčiusi parašau tokį gan lievą žargoną. :)
Kartais tai taip sunku, net nebesumąstau kaip aprašyti. ;D

Ačiū. :)

III dalis
- MAMA. Šakės, - sušnabždėjo Hetė ir jau pradėjo bėgti link mašinos, pasiruošusi gauti į galvą už rūkymą ir už vyrus krūmuose. Karolis pagriebė Heterą už rankos, nustumdamas už savęs ir pats normaliu žingsniu prieidamas prie mašinos. Tai buvo apsauga, kad Hetės mama neužuostų cigarečių kvapo nuo merginos. Karolis akinančiai nusišypsojo.
- Laba diena. Aš jūsų naujasis kaimynas Karolis, - prisistatė vyras, užbraukdamas kelią „KAS TU PER PEDOFILAS???“ ėjimui.
- Sakiau, kur jūs man matytas, - nervingai nusijuokė Hetės mama, stipriau suspausdama vairą.
- O čia atsiradome... – pradėjo, karštligiškai mąstydamas kaip pratęsti.
- Mama, čia niek nebuvo, - vos nerėkdama prilėkė Hetė. Karolis vienu rankos mostu nežymiai stumtelėjo ją atgal. Mama išpūtė akis.
- HETE. TU SMIRDI CIGARETĖM, - vėl užklykė motina. Karolis giliai įkvėpė.
- Aš šalia rūkiau. Persiprašau, jos rūbai prisigėrė dūmų, - nusišypsojo nuo ausies iki ausies. Mama įtariai kilstelėjo antakį.
- Aišku... Tai kaip jūs čia atsidūrėte? – perdėtai maloniu balsu paklausė.
- Em... Aš ėjau... – pradėjo Karolis.
- Ir aš ėjau, - įsiterpė Hetė ir nekaltai nusišypsojo.
- Jo. Mes ėjome... – sumurmėjo Karolis ir žvilgtelėjo į Hetę.
- Ir beeidami sutikome vienas kitą.... – nutęsė Hetera, žvilgtelėdama į Karolį. Žvilgsniu jį užtildžiusi, spragtelėjo pirštais. – Ir aš pasisiųliau jam aprodyti miestą, - be galo greit išbėrė Hetė, apsidžiaugusi, kad sugalvojo gan įtikinamą istoriją. Mergina išsišiepė. Mama, rodos patenkinta istorija, linktelėjo.
- Jus parvežti?
- Ne, - vienu metu pasakė jiedu.
- Aš dar noriu pamatyti parką, - nusišypsojo Karolis.
- Čia nėra parko, - šnypštelėjo Hetera vyrui.
- I mean... I mean... Kažką. Viso gero, - dar plačiau nusišypsojo Karolis.
- Viso gero... Tiesa. Gal norėtumėte pas mus ateiti vakarienės šeštadienį?
- Žinoma, - palinksėjo Karolis ir apsisukę, jiedu pradėjo eiti priešinga kryptimi negu mašina važiuoja.
- Tu elgeisi kaip mokyklinukas, - sukrizeno Hetė, pakeldama galvą į Karolį. Vyras sumirksėjo akytėm. – Kaip bausmės bandantis išvengti mokyklinukas, - išsišiepė Hetera, laukdama Karolio ėjimo.
- Well.... Aš taip elgiausi už tave, nes jau šiaip tu elgeisi kaip šizofrenikė. Bent jau iš pradžių, - išsišiepė Karolis.
- Nebuvo jau taip blogai... – pavartė akis Hetė.
- BUUUUVO, - pakilnojo antakius Karolis. – Nešalta? – kilstelėjo antakį, nusprendęs, kad anos temos nagrinėjimo jau pakanka.
- Šalta... – prisiminusi, kad jai ištikrųjų šalta, sudrebėjo Hetė. Karolis viena ranka priglaudė Hetę prie savęs. Tai tebuvo draugiškas apkabinimas.
- Vis dar šalta? – sumirksėjo akytėm.
- Neee... – nusijuokė Hetera.
- Klausyk. Šiandienai dar ne per daug nuotykių? – nuobodžiai sumurmėjo Karolis, pastebėjęs į jų pusę skuodžiantį piktai atrodantį vaikiną.

Paskutinį kartą redagavo Euphoria, Kv. 12 03, 2009 4:25 pm. Redaguota 1 kartą

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Tr. 12 02, 2009 9:25 pm

ai tokia visai nieko istorija. lauksiu tesynių :)

Female
Pranešimų skaičius : 6802

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 02, 2009 9:26 pm

IV dalis
Hetė atšlijo nuo Karolio ir žengė žingsnį atgal. Užsimerkusi, prikando lūpą ir giliai įkvėpė, mąstydama ėjimą į priekį.
- Lukai, viskas ne taip, kaip gali pasirodyti, - ištarė, kai blondinas sustojo pora metrų nuo jų.
- Jo, Lukai. Mes tiesiog ką tik iš krūmų, užsiiminėjom savais darbais, - sumurmėjo Karolis, nelabai kreipdamas dėmesį į vaikiną, nes šiuo metu kaip tik atrašinėjo susikaupusius sms‘us. Hetė nepastebimai įspyrė Karoliui į koją. Vyrui iš rankų iškrito telefonas ir jis išleidęs panašų garsą į „Aauuuuuuuuuuč“, susiėmė už kojos ir pasisuko į Hetę. Ši žudančiu žvilgsniu dėbtelėjo į jį. Karolis pavartė akis ir pasisuko į Luką pasiaiškinimui, kokį velnią jis daro su, jau nuspėjo, jo mergina.
- Tiesą pasakius, aš jos kai... – pradėjo vyras, tačiau sulaukė smūgio į pilvą. – Šito tai jau nereikėjo, - išspaudė, atsitiesdamas, nes stiprus, blondino boksininko smūgis privertė kiek susilenkti. Vyptelėjęs, jau ruošėsi sutvarkyti mažių, besiraunantį ant jo ir užsimojo ranka, kai Hetė paėmė jį už alkūnės, neleisdamas smūgiuoti.
- Nieko nedaryk, - murmtelėjo Hetera. Karolis pavartė akis ir po sekundėlės nuleido ranką.
- Aš jos kaimynas. Turiu žmoną ir nepergyvenk. Su už save žymiai jaunesnėmis neišdykauju, - vyptelėjo Karolis. Lukas patenkintas atsiduso. – Gerai smūgiuoji dešine, - murmtelėjo, patrindamas neseniai sutrenktą pilvą.
- Aš jos vaikinas, - palinksėjo Lukas, nejučiomis nusišypsodamas, išgirdęs komplimentą.
- Lyg to nebūtų buvę galima atspėti, - ne visai draugiškai pavartė akis. Šypsena išgaravo iš Luko veido. Karolis sulaukė smūgio į tą pačią koją iš Hetės. – AUUUUUUUUUUUUČ, - demonstratyviai išleido garsą ir pasuko į Hetę. Ši piktai išpūtė akis. Karolis vėl pasisuko į Luką ir išspaudė plačią, dirbtinę šypseną. Pavartęs akis, vyras pasilenkė pasiimti iškritusio, prabangaus telefono. Susigraibęs jį, atsistojo. Tyla. Girdisi tik Karolio telefono minkymas. Hetera su Luku kontaktuoja akimis.
- Tau leidus, Hetera man parodys kur yra artimiausia parduotuvė, - kilstelėjo antakį Karolis, pagaliau baigęs rašyti sms‘us.
- Aš galiu eiti kartu, - palinksėjo Lukas. Karolis giliai įkvėpdamas, dėbtelėjo į Luką, tada į Heterą.
- Aha.... – pavartė akis. – Sure. Rodyk kelią, - sumosavo letenėlėmis. Jie visi praėjo eiti.
- Taigi. Kaip susipažinot? – labai nuobodžiu balsu paklausė Karolis, vėl išsitraukdamas savąjį telefoną.
- Oooo... Tai labai įdomi ir linksma istorija, - nusijuokė Lukas. Hetė labai tyliai ir dirbtinai nusijuokė. – Mūsų tėvai ankščiau buvo seni geri draugai, taigi suvedė mus, - nusišypsojo Lukas. Karolis sumirksėjo akytėm ir atitraukė akis nuo telefono.
- Tai labiau faktas, negu istorija. Ir ji nei įdomi, nei linksma, - kilstelėjo antakius vyras ir žvilgtelėjo į Luką. Lukas susiraukė.
- Girdėjau tu pinigų maišas. Kokius nešvarius darbelius dirbi? – gėlė Lukas.
- Pinigų maišas? Ghm. Nešvarūs darbeliai? Visi tie pinigai sąžiningai uždirbti, - sumurmėjo Karolis, užsiėmęs sms‘ų rašymu.
- Niekad nepatikėsiu, - vyptelėjo Lukas.
- Nesiprašyk, kad duočiau į galvą, nes pradedi užknisti, - atsiduso Karolis, pakeldamas akis į Luką.
- Štai ir parduotuvė, - dirbtinai nusišypsojo Hetera, nutraukdama ginčą. Vyras pakėlė akis į nedidelę parduotuvę ir susigrūdęs telefoną į kišenę, nužingsniavo link parduotuvės. Paskui nužingsniavo Hetera. Lukas pasiliko.
- Aš juo nepasitikiu, - burbtelėjo vaikinas, sulaikydamas Heterą už rankos. Karolis apsimetė negirdintis ir nuėjo į pačią parduotuvę.
- Tik todėl, kad tave užvartė, tu juo nepasitiki? Jis yra geras. Nepergyvenk, - vyptelėjo Hetė ištraukdama ranką. Nužingsniavo į pačią parduotuvę. Lukas, po kiek laiko, pavartęs akis, nuėjo paskui.

Paskutinį kartą redagavo Euphoria, Kv. 12 03, 2009 4:27 pm. Redaguota 1 kartą

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Tr. 12 02, 2009 9:42 pm

Kuo toliau - tuo linksmiau...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Tr. 12 02, 2009 9:45 pm

Tiesiog Karolis vis labiau apsipranta su Hete. :)

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Tr. 12 02, 2009 9:59 pm

Tai puiku

Laukiu kitos dalies.
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kotrynutia on Kv. 12 03, 2009 1:56 pm

Galėtum ir knygą išleisti :) cool jhj nusipirkčiau
Kotrynutia
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 332

Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Kv. 12 03, 2009 2:28 pm

Eve rašo:Kuo toliau - tuo linksmiau...
Pritariu
Li
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 3:22 pm

Eve, štai ir dalis. :)
Kotrynutia, awww, sweet. :D

V dalis
Karolis žingsniavo tarp parduotuvės lentynų, kraudamas į vežimėlį visokius saldumynus, šiaip skanius dalykus, gėrimus. Jį prisivijo Hetė.
- Kur tavo blondinas? - nusijuokė Karolis, bet jo šypsena greit išblėso, nes pasirodė Lukas.
- Aš čia, - piktai burbtelėjo. Karolis pavartė akis ir sustojo prie gėrimų skyriaus. Ranka braukdamas tarp įvairius brendžio butelius, sustojo ties vienu. Vyro ranka nuslydo ant kaklelio.
- Tu alkoholikas, - piktai pranešė Lukas, išpūtęs akutes žiūrėdamas į gėrimus vežimėlyje.
- Ne, aš ne alkoholikas, - pro dantis iškošė Karolis, paimdamas butelį ir numesdamas jį prie kitų besivartaliojančių vežimėlyje. - Aš tiesiog pildau baro atsargas, - vyptelėjo, stumdamas vežimėlį toliau.
- Taip, taip, kur gi ne, - šį kartą prunkštelėjo Lukas ir apsisukęs nuėjo į kitą skyrių. Karolis išsišiepė.
- Ar jis visada toks?
- Koks? - sumirksėjo akytėm Hetė.
- Na žinai... - pasukiojo pirštą prie smilkinio.
- Tik tada kai pavydi, - nusijuokė Hetė, akimis ieškodama Luko.
- Oh. Jaučiuosi pamalonintas, - irgi nusijuokė Karolis. Grįžo Lukas. Vaikinas netyčia atsitrenkė į Karolį.
- Žiūrėk kur eini, - vyptelėjo Karolis, apsisukdamas. Dar kiek pasitrynę parduotuvėje, jie nuėjo susimokėti. Ir einant pro duris, Luką sustabdė apsauginis.
- Tu vagis. Man įdomu ar ir šį kartą neapsivogei, - storu balsu burbtelėjo apsauginis, tikrindamas Luką. Karolis kilstelėjo antakius.
- Tikrink aną. Jis vagis, - vyptelėjo Lukas, galva mostelėdamas į Karolį. Vyras gūžtelėjo pečiais ir padėjo maišus ant žemės, leisdamas apsauginiui tikrinti jį.
- AHA! - užrėkė apsauginis, iš Karolio kišenės ištraukdamas šokoladą. Jis išpūtė akutes.
- Wtf?.. - be žado ištarė ir jo akys nuslydo prie Luko, kuris piktdžiugiškai šypsojosi. - Kay. Čia... Nesąmonė. Sumokėsiu dvigubai, trigubai, tik neteršk mano bylos su šita... Nesąmone, - kilstelėjęs antakius tarė Karolis. Hetė stovėjo be žado.
- Ne, į policiją, - nukirto apsauginis.
- No. Klausyk. Į mane buvo atsitrenkęs kažkoks vaikiščias, - lėtai ištarė Karolis.
- Toks žemas, rudų plaukų?
- Joa, - palinksėjo Karolis.
- Aha. Čia tokio nebuvo, - arkliškai nusižvengė apsauginis. Karolis tyliai nusikeikė, prikąsdamas lūpą.
- Gerai. Aukštas, rudų plaukų. Tikrai toks buvo. Su mėlyna kuprine, - giliai įkvėpė, atgamindamas šiandien matytą vaikį. - Ir mėlyna striuke, - palinksėjo. - Man atrodo jis mane pakišo. Sumokėsiu kiek reikia, - ramiai ištarė Karolis, pilnu pykčio žvilgsniu dėbtelėdamas į Luką. Šis dar pikčiau išsišiepė. Hetė vis dar stovėjo be žado.
- Hmm.... 200 lt man, - plačiai nusišiepė apsauginis. Karolis kilstelėjo antakius.
- Fine, - burbtelėjo. Niekas daugiau į juos nekreipė dėmesio. Karolis išsitraukė piniginę ir įgrūdo dvi šimtines apsauginiui į ranką. - Galima jau eiti?
- Dinkit, - suurzgė apsauginis, įsidėdamas pinigus į kišenę. Jie išėjo. Vos tik pasukus už parduotuvės kampo, Hetė pasisuko į Luką.
- NEKENČIU TAVĘS! - užklykė.
- Hete, raminkis. Jis... Gi asilas, - tyliai vyptelėjo Karolis, per daug nesisielodamas dėl prarastų pinigų. - Cmon. Einam, - murmtelėjo ir jiedu nužingsniavo namo, palikę Luką stovintį prie parduotuvės.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 3:38 pm

Kokis zapadlistas... (atsiprasau uz zargona...) O sako, kad tik moterys is pavydo niekus krecia...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 4:29 pm

Ne veltui blondinas. :D

VI dalis
Vos tik nutolus, Hetė tyliai sudejavo.
- Atleisk už jį. Pavydas... – atsiduso mergina, pakeldama akis į Karolį. Vyras tik blausiai šyptelėjo.
- Pažįstamas jausmas. Tu juk nekalta. Be to... Nieko baisaus. Jei jis nebūtų tavo vaikinas... – nusijuokė Karolis, patogiau pasiimdamas maišą.
- Yeah. O tu... Gerai mušiesi? – sumirksėjo akytėm Hetė, pagaliau uždavusi rūpimą klausimą.
- Aš visų galų meistras, - nusijuokė vyras, kiek nuleisdamas galvą į kelią, kad neužkliutų už akmens. Šyptelėjęs, vėl ją pakėlė. – Kaip čia pasakius... Lankiau kažkada boksą. Mečiau... Bet smegenų žala nepataisoma.
Abu su Hete nusijuokė.
- Nespėjau pastebėti, - pagaliau nustojusi juoktis, pareiškė Hetera, pakeldama galvą į Karolį.
- Oooo... Greit pastebėsi. Tai labai lengvai pastebima, - išsišiepė vyras, pagaliau pasiekęs namus.
- Kay, iki. Rytoj atsigabensim pas jus, - pakilnojo antakius Karolis, žengdamas į savąjį kiemą. Hetera nusijuokė.
- Jau pradedu bijoti, - palinksėjo, jau eidama link durų.
- Palauk... – tarstelėjo Karolis, apsisukdamas ant vieno kulno ir nužingsniuodamas link tvoros. Hetė, kilstelėjusi antakį irgi prisigretino prie jos. – Atleisk tam Lukui. Jis šiaip geras čiūvas, myli tave, - šyptelėjo, pusės lūpų šypsena. Hetė, keletą sekundžių pamąstė. Šyptelėjusi, linktelėjo.
- Iki, - vėl su šypsena atsisveikino ir nužingsniavo į namus. Karolis tiesiog linktelėjo ir apsisukęs – nuėjo į savuosius.
Greit sutemo, dar greičiau šviesos užgeso kaimyniniuose namuose. Rytas atėjo nepakartojamai greit. Hetera visą dieną praleido namie, padėdama nervingai mamai ruošti puošnią vakarienę, tvarkyti namus. Hetė buvo beveik įsitikinusi, kad Karoliui su Keite labiau patiktų paprasta, jauki vakarienė svetainėje, o ne ištaiginga, šalčiu dvelkianti vakarienė valgomajame, kur po tėčio dingimo su viena iš meilužių, šeimos moterys retai užeidavo. Bent jau Hetei taip pasirodė, pamačius romantiškai susiglaudusius Karolį ir Keitę, savo kambaryje, kuris buvo tiesiai prieš Hetės kambario langą ir nebuvo labai jau tvarkingas, švelniai tariant..
Skambutis į duris.
- Hetera¡ Atidaryk¡ - pasigirdo mamos šauksmas iš virtuvės ir Hetė, numetusi paskalų žurnalą ant sofos, nuėjo atidaryti durų. Plačiai jas atvėrusi, nusišypsojo. Mergina visai nepasigailėjo numetusi dailią, juodą suknelę tolyn ir įsispyrusi į nutrintus džinsus, bei marškinėlius, rėksmingais užrašais. Karolis vilkėjo tvarkingus, vos vos aptemptus džinsus, gražiai apspaudžiančius raumenis, baltus marškinėlius. Keitė vilkėjo dailų, ilgą, ryškiai raudoną vilnojinį megztinį ir mūvėjo tamsius džinsus.- Sveiki, - dar plačiau nusišypsojo Hetera, atsakydama į nuoširdžią ir kaip visada plačią Karolio šypseną. Keitė šypsojosi kiek santūriau, tačiau neatrodė dirbtinai.
- Labas vakaras, - linktelėjo Karolio žmona. Hetera plačiau pravėrė duris, įleisdama svečius. Tik dabar mergina pastebėjo nešulį vyro rankoje.
- Vynas. Geriausios rūšies. Prancūziškas, - pakilnojo antakius vyras. Visi trys nusijuokė. Hetė pastebėjo, kad porelės rankos susikabinusios. Širdį nejučia nupurtė keistas jausmas. Nesupratusi kodėl, Hetė nepastebimaia nusipurtė ir parodė svečiams kelią į valgomąjį.
- Tiesiai. Mama tuoj prisistatys, - su šypsena linktelėjo mergina, pati nulėkdama į virtuvę. Pravėrusi virtuvės duris, pasisuko į mamą. – Taip, jie čia. Einam, - mestelėjo gimdytojai ir apsisukusi ant kulno, nužingsniavo į valgomąjį, nutaisydama šypseną. Jame, vaišių stalu gėrėjosi Karolis ir Keitė. Po sekundėlės, pasirodė Rita, nešina paskutiniais patiekalais.
- Oh, nereikėjo šitaip dėl mūsų stengtis. Net neįsivaizduoju, kaip ilgai jūs turėjote dirbti prie visos šitos grožybės, kaip jau spėju ir skonybės, - nusijuokė Keitė. Heteros mama irgi nusijuokė, numodama ranka „Ką tu...“, nors tiesą pasakius, Rita visą dieną prasėdėjo virtuvėje.
Kaimynai pradėjo ragauti įvairius valgius, nuo įprastinių Ritos kepsnių, iki įmantriausių salotų. Bevalgydami, jie žinoma susipažino, pasikalbėjo. Per visą tą laiką, Hetė kiek susiraukusi tylėjo, nes jai buvo nuobodu.
- Karoli, gal nori parūkyti? – pabaigusi valgyti ir pastebėjusi, kad Karolis irgi baigė, pasiųlė Rita.
- Jis nerūko, - šyptelėjo Keitė, pakeldama akis į Hetės mamą.
- Kaip tai... Gi vakar rūkė... – neaiškiai sumurmėjo, nesuprasdama Heteros ir Karolio išpūstų akių bei purtomos galvos. Keitės žvilgsnis nuslydo link Karolio, pavirsdamas žvėrišku žvilgsniu.
- Aš galiu pasiaiškinti, - nekaltai nusišypsojo Karolis, nurydamas burnoje susikaupusius skysčius.
- Pasikalbėsime namie, - iškošė pro dantis Karolio žmona ir nutaisiusi be galo dirbtinę šypseną, akimis žaibuodama į vyrą, gurkštelėjo vyno.
- Atsiprašau, - sušnabždėjo Rita, susiėmusi burną rankomis.
- Nieko, - šyptelėjo Karolis, maldaujamu žvilgsniu žvilgtelėdamas į Keitę.
Pokalbis toliau buvo šaltesnis, bet po keletos minučių vėl įsivažiavimo į beprasmišką pliurpėjimą, kurio Hetė klausytis nenorėjo. Po pusvalandžio, o gal ir valandos, porelė pakilo. Atsisveikinę, padėkoję už nepakartojamą vakarienę, jiedu pasišalino.
Po keliolikos minučių, mergina išgirdo dūžtančius indus ir pakeltą Keitės balsą. Karolio, dėja, nesigirdėjo. Heteros mama, kurį laiką žiūrėjo pro langą.
- Tikiuosi neužsimuš. Man jie visai patiko, - sumurmėjo, gūžtelėdama pečiais ir vėl grįždama į savąją virtuvę.
Hetė sunkiai tramdė šypseną, lėkdama į antrą aukštą, prie telefono, kad papasakotų Gerdai viską, ką patyrusi per paskutines dienas.

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 4:56 pm

Pasirodo cia ne tik blondinas - isterikas...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 5:03 pm

Karolis? Karolis nei pavydus, nei blondinas, nei isterikas. Jo žmonelė isterikė, o Lukas, Hetės bičas pavyduolis. :)

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Li on Kv. 12 03, 2009 5:19 pm

Labai idomu
Li
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 6:12 pm

Euphoria rašo:Karolis? Karolis nei pavydus, nei blondinas, nei isterikas. Jo žmonelė isterikė, o Lukas, Hetės bičas pavyduolis. :)
As zmonele ir turejau omeny...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Euphoria on Kv. 12 03, 2009 6:15 pm

Li, dėkui. ;]
Eve, bet parašei vyriškąja gimine. ;]

Euphoria
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Eve on Kv. 12 03, 2009 6:16 pm

Tada turbut turejau omeny ir dar kazka, bet jau pamirsau... Sorry...
Eve
.
.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ginte<3 on Kv. 12 03, 2009 6:20 pm

Labai įdomu... Ištikro gerai rašai hd Laukiu kitų dalių... wink
ginte<3
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 1386

Registration date : 2009-08-20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų