Lengvabūdė marti/Easy Virtue

Go down

Lengvabūdė marti/Easy Virtue

Rašyti by Deppy. on Pir. 11 30, 2009 12:46 amTarpukario Didžioji Britanija. Jaunas britas Džonas beprotiškai įsimyli kerinčią amerikietę Laritą .Nieko nelaukę jaunuoliai susituokia. Dabar liko tik smulkmena - pristatyti žmoną tėvams. Džono šeima, priklauso britų aristokratijai, deja, jau nugyvenusiai geriausias savo dieneles. Jaunasis aristokratas parsiveža gyvenimo meilę į gimtuosius namus. Džono namai - tai griūvantys rūmai, jau seniai netekę šlovės kaip ir jų šeimininkai turtų. O Džono šeima... na apie ją sudėtinga papasakoti. Trumpai tariant Džono mama, ponia Vitaker, tulžinga ir šalta moteris, tėvas - nevėkšla, o dvi seserys Merijon ir Hilda visiška priešingybė viena kitai: pirmoji snobė ir tulžies kupina, kaip ir motina, o antroji be galo lipšni. Vienu žodžiu, marčios viešnagės atmosfera iš anksto nulemta ir aiški.

Džono mama vos pamačiusi marčią, akimirksniu pajunta vos ne fizinę alergiją Laritai. Larita - jauna energinga amerikietė, laimėjusi net auto lenktynes Monake. Tačiau ji kaip ir visos merginos tikisi, kad vedybos bus sėkmingos. Deja, Larita net neįsivaizdavo, kaip skiriasi laisvų ir ambicingų amerikiečių gyvenimas nuo britų aukštuomenės gyvenimo būdo bei vertybių. Kad ir kaip mergina stengiasi įtikti anytai, jai nepavyksta įveikti išbandymų, kuriuos jai suruošia ponia Vitaker. Netrukus mergina perkanda anytos žaidimus. Ji suvokia, kad praras Džoną, jei nekovos. Tad netrukus namuose įsiplieskia karas ir pasipila kibirkščių lietus. Ponia Vitaker rezga intrigas ir nepraleidžia nė vienos progos suduoti smūgį žemiau juostos, tuo tarpu Larita išlieka rami ir kovoja su anyta taip kaip moka tik tikra amerikietė - akiplėšiškai ir žaismingai.

Tačiau netrukus Larita ir Džonas pajunta, kad jų meilė ima gesti. Larita supranta, jog gali netekti brangiausio, ką turi - Džono, jei tuoj pat neras išeities iš susiklosčiusios situacijos.


Nerealus filmas,patariu pažiūrėti throp throp
avatar
Deppy.
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 2581
Age : 24
Miestas : Kaunas
Karma :
25 / 10025 / 100

Registration date : 2009-01-31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Lengvabūdė marti/Easy Virtue

Rašyti by Linutee on Pir. 11 30, 2009 5:59 pm

šitą filmą žėjau vien tik dėl beno throp bet filmas tikrai manęs nenuvylė

_________________
avatar
Linutee
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 6802
Age : 26
Miestas : Panevėzys
Karma :
45 / 10045 / 100

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume