Nicole Kidman

Go down

Nicole Kidman

Rašyti by Linutee on Tr. 08 13, 2008 1:35 pmPilnas vardas: Nicole Mary Kidman
Gimimo data: 1967 m. birželio 20 d.
Gimimo vieta: Honalulu, Havajai
Tautybė: Australė
Profesija: aktorė, prodiuserė

Išsilavinimas: Šv. Martino jaunimo teatras, Melburnas, Australija
Australijos teatras jaunimui, Sidnėjus, Australija
Philip`o Street`o teatras, Australija

Vyras: Tom`as Cruise`as, aktorius ( gimęs 1962 m. liepos 3 d.). Susituokė 1990 m. gruodžio 24 d., atskirai gyvena nuo 2000-ųjų gruodžio, o 2001 rugpjūčio 8 d. oficialiai išsiskyrė.

Šeima:
Tėvas: Anthony Kidman, biochemikas, psichologas, autorius; australas
Mama: Janelle Kidman, seselė, pedagogė, redaguoja vyro knygas; australė
Sesuo: Antonia Kidman, jaunesnė. TV reporterė
Dukra: Isabella Jane Kidman Cruise, gimusi 1993 metų sausyje, įvaikinta
Sūnus: Connor Anthony Kidman Cruise, gimęs 1995 Vasaryje, įvaikintas

Apdovanojimai:
1985: Australijos Kino Instituto apdovanojimas: Geriausia televizijos aktorė, filmas "Vietnamas"
1989: Australijos Kino Instituto apdovanojimai: Geriausia televizijos aktorė, filmas "Bankokas, Hiltonas, iki pareikalavimo"
Sidnėjaus Teatro Kritikų Apdovanojimai: Geriausia Naujokė, “Steel Magnolias” (“Plieninės Magnolijos”)
1992: ShoWest apdovanojimas: Ateities žvaigdždė
1995: Filmų Kritikų Asociacijos apdovanijimas: Geriausia aktorė, “To Die For”
1995: "Auksinis Gaublys" : Geriausia veiksmo filmo aktorė, “To Die For”
1998: Ypatingas Londono “Evening Standart” Apdovanojimas už ypatingą ir svarbią pagalbą Londono teatrui
1999: Pasaulio Kino Apdovanojimai už “The Blue Room”
2002: "Auksinis gaublys", "Mulen Ružas; "Oskaro" nominacija: "Mulen Ružas"
2003: Auksinis Gaublys: Geriausia draminio filmo aktorė, “The Hours” (“Valandos”)
"OSKARO" nominacija: geriausia aktorė, “The Hours” (“Valandos”)
BAFTA apdovanojimas: "Valandos"

Mini biografija

Elegantiška raudonplaukė Nicole Kidman gimė Honolulu, Havajuose, gana ekstravagantiškoje šeimoje. Jos tėvas - Anthony Kidman`as - žymus biochemikas, o mama Janelle garsėjo kaip viena Australijos feminisčių judėjimo lyderė. Po Nicoles gimimo šeima išsikėlė gyventi į Vašingtoną, kur tėvas vykdė krūties vėžio tyrimus, o po trijų metų šeima išvyko į tėvų gimtąją žemę ir apsistojo Sidnėjuje. Lėlėmis Nicole nežaidė: mama buvo įsitikinusi, kad Barbė - moters išnaudojimo simbolis. Tačiau užtat su seserimi Antonia, kuri dabar yra televizijos reporterė, pakankamai prisiklausydavo įvairių politinių ir socialinių diskusijų. Viena iš keistų šeimos tradicijų - per pietus visiems kartu aptarti kokį tarptautinį įvykį.

Jaunoji Nicole pirmiausiai susidomėjo baletu, bet galiausiai ėmėsi dramos ir pantomimos ( pirmasis jos vaidinimas buvo vaikų darželyje Kalėdų karnavalo metu, kur ji vaidino mekenančią avytę. Tada jai buvo vos penkeri. Senelis šiuo anūkės vaidmeniu turėjo žavėtis, nes buvo vienas garsiausių Australijos avių augintojų ). Pauglystėje vaidinimas užgožė kitus sugebėjimus ir tapo lyg paguoda – tuo metu kai jos klasės draugai linksmindavosi saulėje, blyškiaodė Kidman eidavo į tamsias repeticijų sales ir ten lavino savo sugebėjimus. Ji vaidino Fhilip`o Street`o teatre Sidnėjuje.

Vaikystėje Nicole buvo išstypusi, liekna, ryškiais raudonais plaukais. bendraamžiai ją pravardžiavo, vadindami "morka". Vaidindama teatre ji bent kuriam lakui pamiršdavo, kokia ji ir tapdavo visai kitu žmogumi.

Būdama 17-kos Kidman pagaliau mokyklą, kad visą laiką galėtų užsiimti vaidinimu. Tėvai palaikė dukters apsisprendimą. Dar 16-kos ji suvaidino pirmajame savo kino filme “Bush Christmas” ( "Kalėdos miške", 1983). Šis pasirodymas televiziniame projekte sukėlė filmų ir televizijos prodiuserių susidomėjimą ir netrukus ji gavo pagrindinį vaidmenį filme “BMX Bandits” (1983). Taip pat ji suvaidino mini seriale “Vietnamas” (1986). Už šį vaidmenį laimėjo pirmąjį Australų kino instituto apdovanojimą. Tuo metu Nicole`s šeimai prasidėjo bėdos - aktorės mamai buvo diagnozuotas vėžys. Nicole ją pasiaukojamai slaugė, tuo pačiu metu vaidindama nedideliuose TV filmuose. Mama pagijo, o Nicole tapo žinoma ir mylima Australijos aktore. Padedama amerikiečių agento, Nicole debiutavo Jungtinėse Valstijose suvaidinusi psichologiniame trileryje “Dead Calm” ( "Mirtinas štilis", 1989). Šią juostą pamatė Holivudo garsenybė, aktorius Tom`as Cruise`as ir netrukus Nicole sulaukė skambučio. Jis teiravosi, ar aktorė nesutiktų kartu su juo vaidinti filme“Days of Thunder” ( "Griaustinio dienos", 1990). Prieš vykdama į Los Andželą Nicole nerimavo, o sutikusi Tom`ą dar labiau sutriko: ji buvo kur kas aukštesnė už Holivudo garsenybę ( Nicolės ūgis 1.80 m, o Tom`o - 1,68 m )...Pats Tom`as vėliau yra prispižinęs, kad vos pamatęs šią moterį, geidė jos...Taigi, ilgai nelaukęs Tom`as Cruise`as pasipiršo ir pora susituokė 1990 m. gruodžio 24 d. kuklioje bažnytėlėje Kolorado kalnuose. Abu sutuoktiniai pasižadėjo niekada neišsiskirti daugiau nei dviems savaitėms ir porai ilgą laiką sekėsi vykdyti šį susitarimą. Jie tapo Holivudo svajonių pora.

Nicole buvo pasistengė, kad vedybinė padėtis neužgožtų jos neseniai prasidėjusios karjeros. Ji ir toliau daug dirbo. Australijos filme “Flirting” ( "Flirtas", 1991) ji pasirodė kaip gudri aukštosios mokyklos absolventė, o vėliau, kaip Dustin`o Hoffman`o meilužė gangsteriniame filme “Billy Bathgate” ( "Bilis Batgeitas", 1991). Juostoje “Far and Away” ( "Tolima šalis", 1992) Nicole vėl vaidino kartu su Cruise`o. Tai istorija apie du airius įsimylėjelius, kurie 1800-aisiais vyksta į Ameriką ieškoti naujo gyvenimo. Filme “Batman Forever” ( "Betmenas amžiams", 1995) jai teko gundyti Van Kilmer`į. Tikras laimėjimas jos laukė juostoje “To Die for” ( "Mirti dėl..",1995). Aktorė už šį vaidmenį pelnė "Auksinį Gaublį". 1996 m. Nicole Kidman suvaidino vieną geriausių savo vaidmenų - juostoje “ The Portrait of a Lady”
( "Moters portretas", 1996). Vėliau ji kartu su Cruise`u nusifilmavo pagarsėjusiame Stanley`io Kubrick`o erotiniame trileryje “Eyes Wide Shut” ( "Plašiai Užmerktos Akys", 1999 ). Poros kvailiojimai šiame filme sukėlė daugybę spėlionių apie jų seksualinį gyvenimą: sklido gandai, kad jų santuoka buvo tik priedanga Cruise`o homoseksualumui nuslėpti ir pan. Bandydami paneigti šiuos melagingus teiginius, Nicole ir Cruise`as pateikė ieškinį “The Star” už staipsnį, kuriame teigiama, kad jiems prireikė sekso psichiatro pagalbos meilės scenose.

Aktorė kartu su vyru Cruise`u įsivaikino du vaikus, Isabella Jane (gimusią 1993m.) ir Connor Antony ( gimusį 1995 m.). 2001 metų pradžioje pora pareiškė, kad jie skiriasi dėl nesutarimų susijusių su darbu ir karjera.

Šiuo metu spauda knibžda pranešimų apie neva audringą Nicoles Kidman ir aktoriaus Jude Law romaną. Nicole tai neigia. Judas Law yra vedęs ir kartu su žmona Sadie Frost augina tris vaikus. Tarp vyrų, kurie bulvarinių laikraščių buvo minimi, kaip artimi Nicoles Kidman draugai, yra aktoriai Ewanas McGregoras, Russellas Crowe, Robbie Williamsas, George Clooney, Tobey Maquires, Benas Affleckas. Tačiau greičiausiai visa tai tėra gandai...
avatar
Linutee
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 6802
Age : 26
Miestas : Panevėzys
Karma :
45 / 10045 / 100

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by rasiuxas on Tr. 08 13, 2008 1:46 pm

Labai gražiai ji atrodo per auksini komposa

_________________
avatar
rasiuxas
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 2487
Age : 24
Miestas : panevezys
Karma :
26 / 10026 / 100

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by Linutee on Tr. 08 13, 2008 2:06 pm

jo. man tai ji labai patinka kaip aktore. beto ji labai grazi. is jos filmu man labiausiais patiko mulen ruzas ir saltasis kalnas
avatar
Linutee
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 6802
Age : 26
Miestas : Panevėzys
Karma :
45 / 10045 / 100

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by Linutee on Pen. 09 12, 2008 7:46 pm

laukiu nesulaukiu jos naujo filmo australia. ji ten taip graziai atrodo
avatar
Linutee
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 6802
Age : 26
Miestas : Panevėzys
Karma :
45 / 10045 / 100

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by Coliuke on Kv. 03 05, 2009 2:59 pm

grazi moteris. (: elegantiska tokia.;DD kas be ko aisku ir labai gera,patyrus aktore.;]]
avatar
Coliuke
.
.

Pranešimų skaičius : 87
Karma :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-09-13

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by Ieva on Št. 01 02, 2010 6:11 pm

Man ji patinka,labai geras filmas buvo "moulen rouge"rodos teisingai parašiau,šeip ji mane kažkuo žavi
avatar
Ieva
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 293
Age : 27
Karma :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2009-10-17

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Nicole Kidman

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume