Mano gyvenimo žuvis

Go down

Mano gyvenimo žuvis

Rašyti by rasiuxas on Sk. 05 03, 2009 3:38 pm

Jaunas žurnalistas Viljamas Blumas nebendrauja su tėčiu jau tris metus. Tačiau vieną dieną sulaukęs mamos skambučio ir sužinojęs, kad tėvas Edvardas sunkiai serga, Viljamas ryžtasi pamiršti praeities nuoskaudas ir kartu su besilaukiančia žmona išvyksta į Alabamą.
Visą vaikystę šventai tikėjęs tėvo miunchauzeniškom istorijom, ūgtelėjęs Viljamas supranta, kad dauguma tėčio pasakojimų buvo per daug stebuklingi ir netikėti, kad būtų tikri: mažąjam Viljamui tėtis prieš miegą pasakodavo, kaip jis pats dar būdamas mažas berniukas nepabijojo raganos su stikline akimi, kad ši išburtų jo ateitį ir pasakytų kaip jis mirs. Kaip jis susidraugavo su į miestelį užklydusiu milžinu Karlu ir tapo savo miestelio garbės piliečiu. Pasakodavo apie miškų tankumyne surastą paslaptingą ir jokiame žemėlapyje nepažymėtą stebuklingą kaimelį su keistuoju jo gyventoju poetu Vinslou.
Edvardas mėgo pasakoti mažąjam Viljamui kaip jis dirbo cirke, kuriam vadovavo pusiau žmogus, pusiau vilkolakis Amosas ir kaip jam tekdavo atlikti pačius sunkiausius darbus mainais į informaciją apie nuostabią nepažįstamają pamatytą cirke. Apie tai, kaip romantiškai jaunasis Edvardas prisipažino meilėje būsimai žmonai Sandrai.
Dabar gi, po tiek metų, Viljamas nori galų gale pažinti savo tėtį, pamatyti tikrąjį jo veidą ir sužinoti visą tiesą apie jo keliones, žygdarbius ir susitikimus su keistais žmonėmis. Niekas nežino, kuriame iš įspūdingų pasakojimų Edvardas sako tikrą teisybę, kuriame atvirai meluoja, o kuriame tiesiog fantazuoja. Kaip atskirti realybę nuo fantazijos, tikras istorijas nuo nebūtų išsigalvojimų
Juk daugumą istorijų papasakoti tokias, kokios jos buvo iš tikrųjų, nebūtų sunku. Tačiau ir įdomu tikriausiai nebūtų taip pat...

Female
Pranešimų skaičius : 2487

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mano gyvenimo žuvis

Rašyti by rasiuxas on Sk. 05 03, 2009 3:38 pm

Žiauriai geras filmas trumpud Gerai Timas padirbėjo

Female
Pranešimų skaičius : 2487

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Sk. 05 03, 2009 5:14 pm

Labai įdomus ir fainas filmas. Gale apsiverkiau kaip senukas numirė man taip gaila buvo.

Female
Pranešimų skaičius : 6802

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Paulė on Sk. 05 03, 2009 8:15 pm

Labai geras filmas. hd
Paulė
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 3582