Miley Cyrus

Go down

Miley Cyrus

Rašyti by Linutee on Sk. 04 26, 2009 11:29 amLapkričio 23 dieną, 1992 metais, gimė Destiny Hope Cyrus, Billy Ray Cyrus ir Leticia Cyrus duktė. Destiny buvo linksma, miela mergaitė, kuri visada šypsojosi. Taip jai buvo 'priklijuota' Smiley pravardė, kuri po kurio laiko transformavosi į jos naująjį vardą - Miley. Miley su savo šeima užaugo Tenisio valstybėje. Jai patiko sirgalių šokėjų sportas ir buvimas su jos draugais, šeima. Miley jau nuo pat vaikystės buvo įpratus prie išskirtinio dėmesio, nes jos tėvas yra kantri stiliaus atlikėjas ir yra populiarus visam pasaulyje. Billy Ray Cyrus daina 'Achy Breaky Heary' susilaukė didžiulio pasisekimo. Miley staiga atsirado šalia jo televizijos laidose, koncertuose dainavo kartu su Billy.
Laukdama savo šlovės valandos, Miley sudalyvavo atrankoje į vaidmenį Miley Stewart/Hannah Montana, naujausiam Disney kanalo serialui Hannah Montana. Kai ji pirmai dalyvavo atrankoje, jai tebuvo 12 metų ir prodiuseriai sakė, kad ji buvo per daug jauna tokiam vaidmeniui. Bet Miley ėjo toliau, dalyvavo atrankose ir gavo vaidmenį, su kurio šlove ji buvo pasiruošusi įgyvendinti savo svajonę. Ji žinojo, kad debiutas televizijoje ją padarytų įžymia.
Besifilmuodama Hannah Montana seriale, Miley parodė ne tik savo aktorinius sugebėjimus bet ir vokalinius. Miley yra jauniausia persona, kurios du CD tapo pirmi topuose per metus. 2008 metais Miley buvo daug pakilimų ir nukritimų. Sausio mėnesį išsiskyrusi su vaikinu Nick Jonas, Miley persidažė savo plaukus juodai. Po kelių mėnesių Ameriką sukrėtė dar vienas panelės Cyrus poelgis. Ji, kartu su savo tėčiu Billy Ray dalyvavo Vanity Fair fotosesijoje, kuri pakėlė visą Ameriką ant kojų. Vienoje iš nuotraukų, Miley buvo prisidengusi tik paklode. Po ilgų mėnesių atsiprašymo ir apgailestavimo, Miley pagaliau įrašė antrąjį savo solinį albumą, pavadinimu Breakout. Šis albumas susilaukė didžiulės sėkmės. Pirmasis jo singlas "7 Things", kuris tariamai yra apie Miley buvusį vaikiną Nick Jonas, kelias savaites laikėsi aukščiausiose top'ų vietose. Lyg tos sėkmės būtų buvę negana, Miley išleido ir antrąjį albumą, kuris vadinosi Breakout Platinum Edition. Jame, nepaisant gyvų vaizdo įrašų ir klipų, buvo dvi dainos, o viena iš jų įrašyta su Metro Station. Nepamiršdama savo aktorystės karjeros, Miley toliau tęsia Hannah Montana serialo filmavimą. Nepaisant to, ji netgi nusifilmavo šio filmo pilnametražiniame tęsinyje Hannah Montana: The Movie. Bet čia ne vienintelis filmas, kuriame gali išvysti ar išgirsti Miley. Miley, kartu su John Travolta, įgarsino filmą Bolt ir kartu įrašė duetą, pavadinimu "I Though I Lost You". Ši daina sulaukė daugybę dėmesio ir netgi buvo nominuota Golden Globes Apdovanojimų kategorijoje Originaliausia Filmo Daina, bet, dėja, nelaimėjo.