Britney Spears

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Britney Spears

Rašyti by Linutee on Pen. 08 22, 2008 3:34 pm

Stulbinantis faktas, jog praėjo tik aštuoneri metai nuo dienos, kai Britney Spears išleido debiutinį savo albumą „...Baby One More Time“.
Vėliau - daugiau nei septyniasdešimt milijonų albumų - sunku įsivaizduoti, kaip šiandien be jos atrodytų pop padangė. Britney tapo pasaulinio garso įžymybe: fiksuojamas kiekvienas jos judesys. Viskas tik per aštuonerius metus. Sulig „Greatest Hits: My Prerogative“ albumo išleidimu, Britney ketvirtą kartą papuola į kasmetinio konkurso „Geriausių Pasaulio Įrašų TOP 40-uko“ viršūnes, dainai „My Prerogative“ 2004-aisiais jame užėmus 28-ąją vietą. Dabar Britney yra tituluojama atlikėja, kurios dainos daugiausiai kartų yra papuolę tarp geriausiųjų. Jos kūriniai taip pat daugiausiai kartų pateko į „Geriausių Pasaulio Įrašų Top 40-uką“, pavykus jame užimti aukščiausią 14-ąją vietą. Be to, Britney užima garbingą 4-ąją vietą tarp atlikėjų, kurių dainos daugiausiai kartų pateko į geriausių sąrašus per visą muzikos istoriją. Spears, MTV praminta „Viena iš populiariausių 20-ojo amžiaus paauglių pop dievaičių“, į pramogų pasaulį įsiveržė 1998-ųjų pabaigoje. Būdama dar visai maža mergaitė, ji dalyvavo vietinėse šokių peržiūrose ir bažnyčios choruose, o sulaukusi beveik devynerių, pasirodė „The Mickey Mouse Club“ atrankoje. Nors priimti ją buvo dar per anksti, laidos prodiuseris rekomendavo mažylę vienam Niujorko agentui. Tris vasaras iš eilės mergaitė praleido „Profesionalių Scenos Menų Mokymo Centre“. Taip pat ji pasirodė keliuose „Broadway“ pastatymuose, atlikdama vaikiškus vaidmenis, įskaitant ir „Ruthless“ (1991). Po to Britney vėl sugrįžo į „Disney Channel“ rengiamą „The Mickey Mouse Club“ laidą ir dalyvavo joje dvejus metus - nuo 11-os iki 13-os metų. Galų gale kasetė su įrašytu merginos pasirodymu pateko į „Jive Records“ bosų rankas, o šie nedelsdami pasirašė sutartį. Kylanti žvaigždutė rengė pasirodymus Amerikoje, remtus amerikietiškų paauglių žurnalų, vėliau prisijungė prie tuomet karaliavusios grupės „N'Sync“ turo, atlikdama apšildančiosios atlikėjos vaidmenį. Visa tai baigėsi 1999-aisiais metais išleisto albumo „... Baby One More Time“ įsiveržimu į pirmąją populiariausių įrašų vietą. Rinkinys ne tik pelnė didžiulius komplimentus už harmoningą muziką, bet ir susilaukė aukštų įvertinimų už baladę „Sometimes“ ir pašėlusį „(You Drive Me) Crazy“. Prieš įspūdingą pasaulinę ataką populiariausiųjų viršūnėse, albumas Britney sužėrė keturis „MTV Europos Apdovanojimus“, įskaitant „Geriausios Pop Atlikėjos“ titulą, ir 4-is „Billboard Muzikos Apdovanojimus“, iš jų pažymint „Geriausios Metų Atlikėjos Moters“ titulą. Masinis žmonių reikalavimas naujos Britney kūrybinės medžiagos buvo patenkintas 2000-aisiais, kai „Trokštančiųjų Spears“ pasaulį gegužės mėnesį nudžiugino nauja moksleivės kolekcija „Oops!... I Did It Again“. Tokie kūriniai, kaip himnu tapęs „Stronger“ ir jausmingasis „Don't Let Me Be The Last To Know“, dar kartą užvaldė radijo stočių eterius. Tais metais mergina susirinko dar daugiau apdovanojimų, parsivežė namo „Amerikos Muzikos Apdovanojimų“ statulėlę už „Mėgstamiausią Naujoką“, „Billboard Muzikos Apdovanojimų“ įvertinimą už „Geriausią Metų Albumą“ ir du „Teen Choice“ apdovanojimus. Vėliau, 2001-aisiais ir 2003-iaisiais, Britney išsikovojo dar kelis „Teen Choice“ apdovanojimus. Kaip ir visuomet paklausi, 2001-aisiais į muzikos padangę atlikėja sugrįžo su „Britney“ albumu. Tai – energingos muzikos gausa, drąsia kolekcija pasižymintis albumas, kuriuo ji pradėjo rodyti save kaip muzikos ekspertę. Ji užsitarnavo didelę pagarbą už nuodėmingą „I'm A Slave 4 U“, užvedantį „Overprotected“ ir nuoširdųjį „I'm Not A Girl, Not Yet A Woman“. Po albumo iškart sekė kita naujiena - vaidybinis debiutas filme „Crossroads“ („Kryžkelės“), įrodęs, jog Britney turi talentą būti „daugiaveide“ įžymybe. Muzikinis intensyvumas ir gyvenimo raida nuo kuklios paauglės iki provokuojančios jaunos moters, yra nepaneigiami faktai, pasirodžius „In The Zone“ - jos ketvirtai „Jive Records“ kolekcijai. Pirmiausia projektas parodė lanksčius, pabrėžtinai tvirtus ir brandžius sugebėjimus dainų rašymo srityje. Savo idėjomis Britney prisidėjo prie aštuonių iš trylikos naujų projekto kompozicijų, bendradarbiaudama su tokiais muzikos pasaulio banginiais, kaip Red Zone (padėjo sukurti „Me Agaisnt The Music“, „The Hook Up“), Cathy Dennis („Toxic“, „Showdown“), R. Kelly („Outrageous“) ir Ying-Yang Twins („(I Got That) Boom Boom“). Albume atsispindi muzikos stiliai nuo gatvės hip-hopo ir electro-trance'o iki new-wave-etched roko ir well-crafted popso. Britney efektyviai plėtoja pagrindinius muzikinio suvokimo nustatymus dainomis, gundančiomis klausytojus, užkrečiančiais nukrypimais, ir tuomet pritraukia juos įmantriai sudėtais žodžiais bei mikliais instrumentavimais. Tikriausiai reikšmingiausias buvo pop ikonos - Madonnos - pasirodymas, kuri paskolino savo balsą dainai „Me Against The Music“. Bendradarbiavimas su vienu iš mėgstamiausių muzikinių įkvėpėjų buvo dar vienos Spears svajonės išsipildymas. Po šio darbo Britney gavo dar vieną apdovanojimą 2004-ųjų „Billboard“ muzikos apdovanojimuose už „Karščiausią Metų Šokio Singlą“. Ji taip pat buvo nominuota 2004-ųjų „Teen Choice“ apdovanojimuose už „Geriausią Metų Singlą“ – „Toxic“, 2004-aisiais pelnė „Geriausios Metų Atlikėjos Moters“ titulą, nominaciją „MTV Europos Apdovanojimuose“ ir 2005-aisiais „Grammy“ statulėlę už geriausią šokio įrašą „Toxic“. Britney „Greatest Hits: My Prerogative“ tobulai susumuoja pirmuosius Britney karjeros žingsnius. Apie kitą pakopos pradžią Britney prisipažįsta: „Man sunku įsivaizduoti, jog kada nors gyvenime galėčiau pakartoti tai, ką padariau prieš septynerius metus. Visada bus kažkas naujas ir besistengiantis nugalėti. Bet aš negaliu ilgiau laukti ir žiūrėti, kas bus toliau“. Ir tai dar ne viskas... Britney pakeitė muzikos pasaulį visiems laikams. Ta maža mergaitė iš Kentvudo, Luizianos, pasiekė savo tikslą. Ji dirbo daug ir sunkiai... Turi savo žvaigždę „Holivudo Šlovės Alėjoje“, išleido keturis albumus, iš kurių visi papuolė į pirmąją „Populiariausių Billboard Irašų“ sąrašų vietą, „Greatest Hits: My Prerogative“ kolekcija irgi neatsiliko. Iš viso parduota daugiau, nei 70 milijonų albumų visame pasaulyje. Į šį skaičių neįeina singlai. Ji apkeliavo visą pasaulį, pristatydama neįtikėtinus koncertus (niekas negali taip puikiai pasirodyti scenoje), pritraukdama į arenas tiek žmonių, jog jose nelikdavo nei vienos tuščios vietos, pasirodė scenoje su savo idealais, sukūrė populiariausius kvapus iki šiol: „Curious“, „Fantasy“, „Curious In Control“, „Midnight Fantasy“, „Believe“... Sąrašas, be abejo, ilgėja. Britney dėl savęs pačios sumušė tiek daug rekordų. Asmeniniame gyvenime, po ilgos draugystės su pirmąja savo meile - Justinu Timberlake'u iš grupės „N'Sync“, kuri baigėsi skyrybomis, Britney surimtėjo ir surado meilę dar kartą. 2004-ųjų rugsėjo 18-ąją, privačios ceremonijos metu, stebint šeimai ir draugams, ji ištekėjo už Kevino Federline'o. Ir tuomet, 2005-ųjų rugsėjo 14-ąją į pasaulį atėjo mažas stebuklas... Kažkas, ko Britney labai norėjo ir apie ką ilgai svajojo. Ji pagimdė berniuką, vardu Seanas Prestonas, svėrusį 3,03 kg. Jog laukiasi antrojo kūdikio nuo vyro Kevino Federline'o, oficialiai Britney pranešė 2006-ųjų gegužės 9-ąją, netikėtai pasirodydama laidoje „Late Show With David Letterman“. Tų pačių metų rugsėjo 12-ąją trijulę papildė dar vienas mažylis - Jaydenas Jamesas. Nors viskas atrodė labai gražiai, Britney gyvenime įvyko dar vienas lūžis - meilė baigėsi skyrybomis. Jų pasekmės kainavo ir kainuoja iki šiol jaunajai mamytei daug kančių ir vargo, tačiau linkime mažajai šeimynėlei daug laimės, meilės ir stiprybės.
Linutee
Valdžia

Female
Pranešimų skaičius : 6802

Registration date : 2008-08-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://johnnydepplt.coolbb.net

Atgal į viršų Go down

Re: Britney Spears

Rašyti by Linutee on Pen. 08 22, 2008 3:35 pm

dar tokios apgailetinos dainininkes pasaulis nemate :lol!:
Linutee
Valdžia

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by rasiuxas on Pen. 08 22, 2008 10:47 pm

Na kaip buvo jauna tai man ji buvo visai nieko ir dainos kaikurios fainios, bet dabar.....žiaurius vaizdelis

Female
Pranešimų skaičius : 2487

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Št. 08 23, 2008 9:18 am

man jos gaila kaip zmogaus, taip nusivaziuoti nekiekvienas sugebetu
Linutee
Valdžia

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kotrynutia on Št. 08 23, 2008 10:28 am

:D :P
Kotrynutia
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 332

Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by rasiuxas on Št. 08 23, 2008 7:27 pm

Gerai pasakei Lina.

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kotrynutia on Pir. 08 25, 2008 9:53 am

joa gerai pasake bet ji man labai patinka neverytkite ant jos :( 😢 (bejeris :D )
Kotrynutia
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 332

Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Kv. 10 16, 2008 9:46 am

Kaip jum nauja britnes daina? rplleye rplleye rplleye man tai puse bėdos smile

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by rasiuxas on Št. 10 18, 2008 6:27 pm

Ai....

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Miglė:) on Antr. 01 27, 2009 9:53 pm

man ji nepatiko ir niekada nepatiks
Miglė:)
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 91

Registration date : 2009-01-27

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aukselis on Kv. 01 29, 2009 4:04 pm

o man ji visai nieko
Aukselis
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 108

Registration date : 2009-01-27

Atgal į viršų Go down

Rašyti by AQua. on Kv. 03 12, 2009 6:30 pm

Kaip ta daina vadinas Womanizer ar circus.? ;DDD
Nžn.
AQua.
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 735

Registration date : 2009-02-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Paulė on Kv. 03 12, 2009 8:22 pm

Kai buvau mažesnė tai mano dievukė buvo, o dabar pakęst negaliu... sdgh
Paulė
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 3582

Registration date : 2009-01-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by good_login on Pir. 08 10, 2009 10:01 pm

pritariu
good_login
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 274

Registration date : 2009-07-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Linutee on Antr. 08 11, 2009 6:11 pm

tai čia visos buvom ant jos pasinešusios, net baisu prisiminti

Female

Atgal į viršų Go down

Rašyti by BrokenPerfection on Pir. 08 24, 2009 4:31 pm

Paulė;} rašo:Kai buvau mažesnė tai mano dievukė buvo, o dabar pakęst negaliu... sdgh

Man lygiai tas pats. Dar kolekcionavau jos iškarpas. Ir kas man užėjo..
BrokenPerfection
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 1112

Registration date : 2009-04-16

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ieva on Sk. 10 18, 2009 8:21 pm

Man ji visaipatinka,na ne visos dainos,bet kai kurios cool
Ieva
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 293

Registration date : 2009-10-17

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Musse on Antr. 11 03, 2009 9:38 pm

BrokenPerfektion rašo:
Paulė;} rašo:Kai buvau mažesnė tai mano dievukė buvo, o dabar pakęst negaliu... sdgh

Man lygiai tas pats. Dar kolekcionavau jos iškarpas. Ir kas man užėjo..

man ir tas pats buvo ;D mainydavom mes tas iskarpas, i papkes kisdavom, kruvom buvo ju tiesiog....
o dabar tai ka as zn... kai kurios dainos tikrai grazios ( jei vertinam ja pagal muzika ;D )
Musse
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 83

Registration date : 2009-06-12

Atgal į viršų Go down

Rašyti by bulletproof on Antr. 11 24, 2009 1:41 pm

nujaučiu čia beveik visiems taip buvo. :DD
ir man dėl to dabar gėda :DD
bulletproof
Dizainerė

Female
Pranešimų skaičius : 789

Registration date : 2009-07-26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://myspace.com/grett_

Atgal į viršų Go down

Rašyti by chaleur on Št. 06 19, 2010 12:51 pm

Aš irgi fotkes, iškarpas visokias su ja rinkdavau xD Kelias pilnas prikimštas papkes, pamenu buvau surinkus : DD Bet paskui pusseserei jaunesnei atidaviau, atsikračiau, žodž. Šiaip, ką žinau. Man ji nei patinka, nei nepatinka. Tegul būna, netrukdo, bet dainų jos neklausau : )
chaleur
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 58

Registration date : 2010-06-18

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down